Спасибі лісівникам за пам’ять про сина

Кілька днів тому Валентина Василівна Колесник  попросила передати вітання з Днем працівника лісу Віталію Миколайовичу Суховичу, Віталію Анатолійовичу Петренку та всім колегам нашого обласного депутата. Минулого року вони сприяли вирішенню нагального питання сімї  Колесників.
Заодно мама загиблого воїна, як і минулоріч, знову попросила лісівників допомогти порізати і порубати вже завезені дрова.

Минулого року це питання також було вирішене для родини Колесників завдяки лісівникам Дубровиччини. У понеділок це прохання було озвучене директору Дубровицького лісгоспу Віталію Петренку. Вже по обіді лісівники цього підприємства порізали дрова батькам Юрія, а наступного дня молоді працівники підприємства їх перерубали.

Валентина Василівна  попросила озвучити через газету:
“- Дякую людям, які розуміють нас і підтримують.  це і Віталій Миколайович Сухович і директор лісгоспу Віталій Анатолійович Петренко, працівники  господарства, які швидко і так гарно справилися з роботою. Знаю, що син на небі все бачить і нам сприяє. Була вражена, що рубати дрова прийшли однокурсники сина по ПТУ. Це було так щемливо, це як зустріч з моєю дитиною.

Юра завжди рубав дрова сам. Приходив у відпустку і це робив. Ми знали – це його справа, чекали, що син це зробить. Дякую синочкам інших матерів, які зробили це за мого Юру. Вони так гарно пошанували Його память.
Подяка Віталію Миколайовичу, Віталію Анатолійовичу, всім лісівникам за людяність, добро і любов до ближнього!”
Люба Клімчук
Батьки Юрія Колесника з військовим комісаром Анатолієм Білашем в День Незалежності України.
Автор матеріалу – Люба Клімчук