Щодо протидії незакононму видобутку бурштину-сирцю…

Працівниками ДП «Дубровицьке лісове господарство» разом із Національною поліцією відповідно до  пунктів 4.1 та 4.2 Протоколу №3 від 06.01..2018 року наради у голови Дубровицької райдержадміністрації щодо протидії незакононму видобутку бурштину-сирцю в районі, 14 лютого 2018 року здійснили рейд в Бережницьке лісництво з метою перекриття лісових доріг шляхом перекопування до місць незаконного видобутку бурштину-сирцю. Після чого почали збиратися місцеві жителі в основному із сіл Осова Дубровицького району та Кідри Володимирецького району орієнтовно біля 150 осіб, які почали вимагати припинити роботи та забиратися геть з лісу і незаважати їм займатися незаконним промислом, при цьому погрожували фізичною розправою Державній лісовій охороні та Національній поліції, а також погрожували пошкодженням службового автотранспорту шляхом спалення, на пітвердження своїх слів  кидали петарди в бік автотранспорту.

Після того, як згадані особи силою змусили припинити роботи вони почали витісняти лісову охорону та поліцію з лісового масиву на автодорогу між селами Нивецьк та Осова. На якій і відбулись масові заворушення та опір працівникам поліції на її вимогу розблокувати автодорогу, які і спровокували правопорушники шляхом кидання дерев’яних кілків, полін, палиць в бік правоохоронців та спробою забрати спецзасоби у поліції в результаті чого нанесли їм тілесні ушкодження. Працівники лісової охорони тілесних ушкоджень незазнали.

В наслідок сутичок Національною поліцією було затримано 7 осіб, яких було доставлено до Дубровицького відділення поліції.