Чемпіонат району з настільного тенісу, шашок, шахів та стрільби – 2018 року

Чемпіонат району з настільного тенісу, шашок, шахів та стрільби – 2018 року

4 листопада  2018  року  в спортивних залах ДПНЗ «Дубровицький професійний ліцей» відбувся чемпіонат району з настільного тенісу, шашок, шахів та стрільби – 2018 року в якоми прийняли участь команди лісівників ДП “Дубровицький лісгосп” та ДП “Висоцький лісгосп”.

Урочисто відкрили районні змагання голова Дубровицької райдержадміністрації Петрушко Микола, депутати обласної ради Віталій Сухович та Микола Лобчук.

У змаганнях прийняли участь 118 учасники, які представляли 22 команди, серед яких представники Дубровицького лісгоспу за підсумками 4-ох видів спорту вибороли 6 місце.

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК ЗА ПІДСУМКАМИ 4-ох видів спорту:

  1. Дубровиця
  2. Висоцьк
  3. Миляч
  4. Колки
  5. РДА
  6. Дубровицький ЛГ
  7. Залужжя
  8. Осова
  9. ДПСУ Прикордона
  10. ПМСД
  11. Лісове
  12. Висоцький ЛГ
  13. ДПРС-14 Пожежна
  14. Берестя
  15. Соцзахист
  16. ЗОШ №2
  17. Сварицевичі
  18. Селець
  19. Прокуратура
  20. Дубровицька ЦРЛ
  21. Центр зайнятості
  22. Проф. ліцей

РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ
З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ – 2018 РОКУ
ЧОЛОВІКИ

  1. Жмура Олександр -Залужжя
  2. Клюйко Валерій -Берестя
  3. Клюйко Анатолій -Дубровиця
  4. Петровець Віктор -РДА
  5. Серко Анатолій -Лісове
  6. Правник Володимир -Миляч
  7. Карпович Анатолій -Миляч
  8. Булачок Іван – ДПСУ
  9. Денисевич Сергій -Сварицевичі
  10. Мішковець Олександр -Дубровицька ЦРЛ
  11. Лавор Василь – Дубровицький ЛГ
  12. Ляшко Олег -Осова
  13. Краглевич Віктор -Дубровиця
  14. Степанович Петро -Висоцьк
  15. Олексійовець Сергій -Колки
  16. Гайдиш Ігор – ДПРЧ-14

ЖІНКИ

  1. Буткевич Аня -Залужжя
  2. Бовгиря Людмила -Висоцьк
  3. Карпович Анастасія -Миляч
  4. Марущак Віка -Дубровиця
  5. Карпович Тетяна -Миляч
  6. Стельмах Світлана -Осова
  7. Островець Тетяна -Дубровицький ЛГ
  8. Олексійовець Наталія -ПМСД
  9. Потерайко Влада -Берестя
  10. Потерайко Ірина -РДА
  11. Таборовець Оксана – ДПСУ

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

1. Залужжя
2. Дубровиця
3. Миляч
4. Берестя
5. Висоцьк
6. РДА
7. Осова
8. Дубровицький ЛГ
9. ДПСУ
10. Лісове
11. ПМСД
12. Сварицевичі
13. Дубровицька ЦРЛ
14. Колки
15. ДПРС-14

РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ
З ШАХІВ – 2018 РОКУ
ЧОЛОВІКИ

1. Ткачук Андрій -Дубровиця
2. Дука Микола -Дубровиця
3. Підцерковний Володимир -Миляч
4. Колдун Віктор -РДА
5. Красько Назар -Залужжя
6. Олексійовець Юрій -Дубровицький ЛГ
7. Загоровський Віталій -Висоцьк
8. Столяр Сергій -Осова
9. Бернацький Сергій -Соцзахист
10. Серко Михайло -Лісове
11. Хомич Василь -ДПРЧ-14
12 Яцута Андрій -Колки
13 Савич Андрій -Дубровиця
14 Іваничко Микола -Селець
15 Жакун Микола -Залужжя
16 Савич Данило -Дубровиця

ЖІНКИ

  1. Присяжна Зоя РДА
  2. Ютовець Оксана Осова
  3. Ососкало Ірина Миляч
  4. Стельмах Леся Дубровицький ЛГ
  5. Рабчевська Світлана Дубровиця
  6. Шевчук Вікторія Осова
  7. Хомич Валентина Висоцьк
  8. Хомич Софія Колки

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

1 Дубровицька РДА
2 Миляч
3 Дубровиця
4 Дубровицький ЛГ
5 Висоцьк
6 Осова
7 Колки
8 Залужжя
9 Соцзахист
10 Лісове
11 ДПРЧ-14
12 Селець

РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ
З ШАШОК – 2018 РОКУ
ЧОЛОВІКИ

1. Красько Михайло -Берестя
2. Красько Адам- Дубровиця
3. Музика Віктор -Колки
4. Вишневський Іван -Миляч
5. Красько Дмитро -ДПСУ
6. Котяш Григорій -Залужжя
7. Столяр Василь -Осова
8. Петрович Руслан -Лісове
9. Пляшко Тарас- Висоцьк
10. Калюх Віктор -ДПРЧ-14
11. Самко Іван -Висоцький ЛГ
12. Максимишин Петро-ДПСУ
13. Воробей Микола -Дубровицький ЛГ
14. Кохтюк Василь -ПМСД
15. Шашук Анатолій -РДА

ЖІНКИ

1. Андрієвська Тетяна -Колки
2. Янковська Інна -Висоцьк
3. Редзель Оксана – ПМСД
4. Жакун Ганна -Залужжя
5. Жакун Катерина -Осова
6. Аблогін Аріана -Дубровиця
7. Дроздік Наталія -Дубровицький ЛГ
8. Опанасик Марія -Висоцький ЛГ
9. Гнетько Яна -Миляч
10. Нестерчук марія -Лісове
11. Захарчук Тамара -РДА
12. Волошин Олеся -Центр зайнятості
13. Рожко Аліна -ДПСУ
14. Лощиць Марія – ДПСУ

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

1. Колки
2. Дубровиця
3. Висоцьк
4. Залужжя
5. Осова
6. Миляч
7. ПМСД
8. ДПСУ
9. Лісове
10. Висоцький ЛГ
11. Дубровицький ЛГ
12. Берестя
13. РДА
14. ДПРЧ-14
15. Центр зайнятості

РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ
ЗІ СТРИЛЬБИ – 2018 РОКУ
ЧОЛОВІКИ

1. Галушко Леонід -Автошкола
2. Мойсієвич Ярослав -ДПНЗ “дубровицький проф.ліцей”
3. Полюхович Андрій -ЦРЛ
4. Сабан Андрій- Висоцьк
5. Щур Євгеній- Дубровицький ЛГ
6. Киркевич Дмитро- Сварицевичі
7. Таборовець Олександр – ЗОШ №2
8. Петрушко Микола -РДА
9. Адамчук Павло -ПМСД
10. Шашук Анатолій- РДА
11. Давидович Руслан -Лісове
12. Ожелевський Станіслав -Висоцьк
13. Хомич Богдан – ДПСУ (Прикордоники)
14. Лобчук Микола -Обласна рада
15. Гриневич Андрій -Міська рада
16. Сухович Віталій -Обласна рада
17. Томілович Григорій -Миляч
18. Хомич Богдан -ДПСУ
19. Пав ловець Віталій -ДПРЧ-14 (пожежна)
20 Грицюк Василь -Центр зайнятості
21 Петрушко Олег -РДА
22 Азізов Сабір -Прокуратура
23 Щур Назар -Дубровиця
24 Задорожний Олександр -Дубровиця
25 Кохно Микола -РДА
26 Белеля Іван -Автошкола

ЖІНКИ

1 Козік Мирослава -Висоцьк
2 Петрушко Тамара -Дубровиця
3 Олексійовець Катерина -Колки
4 Пасько Олена -Миляч
5 Деревенко Алла -Висоцький ЛГ
6 Котяш Олена – Дубровицький ЛГ
7 Касімова Надія -ДПСУ
8 Подорецька Оксана -РДА
9 Полховська Леся -ПМСД
10 Азізова Оксана -Прокуратура
11 Нестерчук Марія- -Лісове
12 Петрук Софія -ЗОШ №2

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

1. Висоцький ЛГ (Торчило Віталій та Деревенко Алла).
2. Дубровиця (Гриневич Андрій та Петрушко Тамара).
3. Висоцьк (Сабан Андрій та Козік Мирослава).
4. Дубровицький ЛГ
5. Колки
6. ДПСУ
7. Миляч
8. ПМСД
9. Лісове
10. РДА
11. ЗОШ №2
12. Прокуратура