Боротьба з незаконним видобутком бурштину-сирцю

Боротьба з незаконним видобутком бурштину-сирцю

Працівниками ДП «Дубровицьке лісове господарство» разом із Національною поліцією відповідно до  пункту 4.2 Протоколу №3 від 06.01..2018 року наради у голови Дубровицької райдержадміністрації щодо протидії незакононму видобутку бурштину-сирцю в районі, 22 лютого 2018 року в 11 год. 00 хв. здійснили рейд в Черменське лісництво з метою перекриття лісових доріг до місць незаконного видобутку бурштину-сирцю та протидії незаконному промислу.

Приблизно о 13 год. 30 хв., почали збиратися жителі, в основному із сіл Вежиця і Старе село Рокитнівського району орієнтовно біля 150 осіб, які почали вимагати  забиратися геть з лісу і незаважати їм займатися незаконним промислом, при цьому погрожували фізичною розправою Державній лісовій охороні та Національній поліції, а також погрожували пошкодженням службового автотранспорту, на пітвердження своїх слів  перекрили дорогу шляхом звалювання семи дерев перед службовим автотранспортом. Чим нанесли шкоду лісовому господарству за яку передбачена адміністративна відповідальність за статею 65 КУаП.

Працівники лісової охорони та поліції змушенні були покинути місце події, так як кількість правопорушників з кожною хвилиною збільшувалась.

В наслідок сутичок Національною поліцією було відкрито кримінальне провадження за статтями 240 (Порушення правил охорони надр) і 342 ( Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу) ККУ.